Osteria Da Clara

Náš koncept

Pravá středomořská kuchyně

Osteria Da Clara

Osteria Da Clara (tedy italsky „Klářina hospůdka“) se nachází v krásném secesním domě z počátku 20. let minulého století, na pomezí Vršovic a Vinohrad.

Da Clara byla založena již v roce 2008 šéfkuchařem Glennem Zdenkem Svarcem, který ji pojmenoval po své dceři. Tento brilantní kuchař strávil několik let v Toskánsku, odkud si dovezl znalosti o pravé La Cucina Italiana , a s láskou se staral o své hosty až do roku 2019, kdy odešel do penze.

V roce 2019 prošla Da Clara kompletní renovací, avšak stále pokračuje v tradici vynikající středomořské kuchyně a příjemné domácí atmosféry. Dominantou celé restaurace je nově odhalený původní pálený cihlový strop. Interiéry se nesou v duchu venkovského rustikálního stylu, s masivním nábytkem a čistým minimalistickým designem.

Perfektní chuťový zážitek, milá obsluha a pohodlí. To vše vás čeká v Da Claře. Těšíme se na vás!

olive-oil

Kvalitní suroviny

Většinu surovin zavážíme přímo z Itálie a Francie, případně nakupujeme na místních farmářských trzích a od drobných pěstitelů

olive-oil

Lahodné nápoje

Kromě dovozu vybraných vín servírujeme pravou italskou kávu a denně vyrábíme vlastní limonády z čerstvého ovoce a bylinek

olive-oil

Útulné prostředí

Abyste si u nás skutečně odpočinuli, zařídili jsme interiér v přírodních barvách, stylovou hudbou a tlumeným osvětlením

Perfektní
chuťový zážitek,
milá obsluha
a příjemná atmosféra

Osteria Da Clara

Tradiční středomořská kuchyně

Poskytujeme prostor pro oslavy i firemní večírky

Rezervujte si své místo